Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Щодо оподаткування путівок
09.06.2009

Законом України від 22 травня 2003 року № 889 – ІV „Про податок з доходів фізичних осіб” (далі - Закон) не передбачено пільг щодо оподаткування путівок, наданих працівникам за рахунок коштів підприємства. 

Відповідно до п.7.1 ст.7 Закону оподаткування доходів, одержаних від податкових агентів (суб’єктів господарювання) не у грошовому вигляді, в тому числі у вигляді додаткових благ, включається до загального місячного оподатковуваного доходу таких платників податку і підлягає оподаткуванню за ставкою 15%. 

При цьому коефіцієнт, який розраховується за формулою відповідно до п.3.4 ст.3 Закону, не застосовується, оскільки відсутня методика відображення суми доходу, збільшеного на коефіцієнт, в бухгалтерському обліку. 

Що стосується путівок, що сплачуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, то відповідно до п. 1.3 ст. 1 Порядку № 12 путівка є документом, який надає застрахованій особі і члену її сім'ї право на отримання відповідних послуг у зазначеному в путівці санаторно - курортному закладі протягом указаного в ній терміну — 18, 21,24 або 45 діб. 

Згідно із пп.4.3.24. п.4.3 ст.4 Закону до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення, та лікування на території України такого платника податку або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або зі знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески такого платника податку — члена такої професійної спілки, створеної за законодавством України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування. 

Пунктом 1.4 Порядку № 12 визначено, що на путівці зазначаються профіль лікування та відповідний перелік послуг, що входять до вартості путівки, умови проживання та в обов’язковому порядку проставляється відповідна відмітка «Оплачено за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». 

Відповідно.до п. 1.7 ст. 1 Порядку № 12 путівка, придбана страхувальником або застрахованою особою самостійно, за рахунок коштів Фонду не оплачується. 

Члену професійної спілки протягом звітного податкового року можуть надаватися цією профспілкою безоплатні (або зі знижкою) путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України безпосередньо для нього та окремо для його дітей віком до 18 років, на вартість яких поширюватимуться положення пп.4.3.24 п.4.3 ст.4 Закону № 889 -1V. Умовою, за якою вартість путівки, безоплатно (зі знижкою у ціні, наданої платнику податку або його дітям віком до 18 років), не вважається об’єктом оподаткування податком з доходів фізичних осіб, є зарахування профспілкових внесків платника податку до професійної спілки, яка надає йому таку путівку. 

Якщо ж професійною спілкою видаватимуться безоплатні (зі знижкою) путівки платникам податку (у т. ч. одному з подружжя), які не є членами цієї профспілки, то повна вартість таких путівок (сума знижки з їх вартості) підлягатиме оподаткуванню на загальних підставах.

Підготовано до друку відділом масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Прилуцької ОДПІ<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa