Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Необхідність прийняття податкового кодексу України
03.07.2009

Серед пріоритетних завдань, які на сьогодні стоять перед державою, є проведення податкової реформи, яка спрямована на побудову соціально – орієнтованої, конкурентноспроможної ринкової економіки, а також стимулювання інвестиційно – інноваційних процесів в країні та сприяння інтеграції України у європейське Співтовариство. 

Сьогодні в правовому полі України діє близько двох тисяч нормативно – правових актів з питань оподаткування, до яких постійно вносяться зміни і доповнення. Крім того, до Верховної Ради України на розгляд суб’єктами законодавчої ініціативи подано понад 400 законопроектів з питань оподаткування. Тобто кожен сьомий проект закону із тих, що знаходяться на розгляді, стосується такої важливої галузі економіки як податкова. Така громіздка правова база суттєво ускладнює процес оподаткування та забезпечення виконання платниками податків своїх податкових зобов’язань перед державою. Крім того це не сприяє ефективному розвитку суб’єктів господарювання та інвестиційній привабливості країни. 

Цей факт свідчить про необхідність прийняття такого єдиного і комплексного документа, як Податковий кодекс, який би регулював податкові відносини платників податків із державою, визначав би принципи побудови системи оподаткування, перелік податків, зборів та інших податкових платежів, що підлягають сплаті до бюджетів всіх рівнів, методику їх обчислення, ставки оподаткування, порядок адміністрування податків та умови дотримання платниками податків та податковими органами норм податкового законодавства. 

За своєю структурою це повинен бути новий, масштабний, комплексний, всеосяжний правовий акт, який дасть можливість кодифікувати все податкове законодавство та який відповідатиме вимогам Європейського Співтовариства і тим глобальним процесам, що відбуваються в світовій економіці.
За своєю структурою проект Податкового кодексу України поділяється на 18 розділів. У ньому наведено перелік як загальнодержавних, так і місцевих податків, зборів і обов’язкових платежів. Зокрема, із системи оподаткування в проекті Податкового кодексу виключені ті податки, збори та інші обов’язкові платежі, які не носять податкового характеру та тих, які не є ефективними для бюджету держави.
Положення цього документу спрямовані на створення в Україні стабільної податкової системи, стимулювання розвитку малого підприємництва, посилення відповідальності за ухилення від сплати податків, забезпечення справедливого підходу при оподаткування всіх категорій платників податків, усунення неузгодженості податкового законодавства з нормами законодавства інших галузей права, забезпечення їх гармонізації та взаємодії. 

Прийняття Податкового кодексу України усуне протиріччя та неоднозначності в чинному податковому законодавстві. В проекті передбачено норми, які забезпечать реальний законодавчий вплив на суб’єктів господарювання, які використовують схеми ухилення від оподаткування та мінімізації податкових зобов’язань. 

Податковий кодекс має об’єднати під однією обкладинкою податкові норми, які нині розпорошені по кількох десятках документів, забезпечить регламентацію податкових відносин нормами тільки одного кодифікованого акту, що дозволить краще орієнтуватись у нормах з оподаткування як органам державної податкової служби, так і платникам податків.

Підготовано до друку відділом масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Прилуцької ОДПІ<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa