Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Робота із зверненнями громадян - одне із завдань податкових органів
20.07.2009

Громадяни, щоб вирішити проблемні питання, які їх турбують, мають можливість звертатися до тих органів влади, від яких залежить вирішення їх питання. Таким чином реалізовується конституційне право громадян на звернення. 

Звернення громадян до податкового органу досить специфічні, оскільки стосуються такої делікатної справи, як оподаткування. В півріччі 2009 року на особистий прийом до посадових осіб Прилуцької ОДПІ звернулося 7 громадян, 6 із них під час виїзних прийомів. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень громадян до Прилуцької ОДПІ не збільшилась. Громадяни під час особистих прийомів цікавляться переважно питаннями, що виникають при оподаткуванні податком з доходів фізичних осіб. 

В поточному році, як і за аналогічний період минулого року, до Прилуцької ОДПІ надійшло одне письмове звернення. 

На відміну від попередніх років, в поточному році, як і попередньому, до Прилуцької ОДПІ не надходило анонімних звернень, тобто звернень без зазначення місця проживання, не підписане автором, написане нерозбірливо, з якого неможливо встановити авторство. Такі звернення розгляду не підлягають. 

Працівниками відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян інспекції вживаються 
заходи по упередженню звернень громадян до податкового органу. 

Протягом січня – червня 2009 року з питань, з якими громадяни найчастіше звертаються за консультацією до Прилуцької ОДПІ, у засобах масової інформації розміщено роз’яснювальних матеріалів: в пресі – 54, на радіомовленні – 3, на телебаченні – 19, на веб – сайтах – 20. 

Особистий прийом посадової особи органу державної податкової служби, до компетенції якої належить вирішення питань, порушених громадянином у зверненні, проводиться у її прийомний день за затвердженим графіком. 

Графіки прийому громадян посадовими особами органів державної податкової служби всіх рівнів розміщені у доступному для огляду місці – стендах, що знаходяться на першому поверсі інспекції, Ознайомитися з ними можливо також на офіційних сайтах Прилуцької ОДПІ, Прилуцької міської ради та Прилуцької райдержадміністрації. 

Для того, щоб вивчити питання, з яким звертається громадянин, і надати йому відповідь вже під час особистого прийому, працівниками Прилуцької ОДПІ за телефоном 5-08-24 проводиться попередній запис, який закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. 

Звернення громадян – це як індикатор тих проблем, з якими стикаються громадяни в повсякденному житті. Прислухатися до думки громадян варто, адже прийнявши до уваги пропозиції, що надаються громадянами, можна дійсно внести зміни до чинного законодавства, зробити його зрозумілим та стабільним. Це вже було неодноразово доведено, зокрема врегулюванням питань щодо оподаткування доходів громадян від продажу частини будинку, отримання в спадщину паїв тощо. Таким чином забезпечується зворотний зв’язок податкових органів і платників податків, зміцнюється довіра до податкової служби. Вирішити питання, що турбують громадян, в межах повноважень допомогти їм – одне із завдань податкових органів.

До друку підготовлено відділом масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Прилуцької ОДПІ<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa