Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Постійно мобілізовуємо зусилля
20.07.2009

Десятого липня 2009 року за участі начальника Прилуцької ОДПІ Віктора Пахарини в приміщенні інспекції відбулася прес – конференція для регіональних ЗМІ за підсумками роботи в І півріччі на тему „Зусилля – на виконання завдань держави”. 

Працівниками інспекції разом з платникам податків регіону в першому півріччі 2009 року забезпечено збір до Зведеного бюджету у сумі 650,5 млн. грн., що на 23,3 %, або на 123,1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. 

До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір 595,2 млн. грн. Рівень минулого року витримано на 125,1 відсоток. 

До місцевих бюджетів забезпечено надходження платежів у сумі 55,3 млн. грн., що на 5,1 млн. грн. перевищує рівень 2008 року. По всіх без винятку платежах місцевих бюджетів забезпечено виконання планових показників. 

„Цьогорічні завдання, доведені до органів податкової служби, є вкрай складні, а економічна ситуація змушує постійно мобілізовувати зусилля”, - відзначив Віктор Пахарина. Працівники прилуцької податкової разом з платниками податків постійно працюють над вирішенням проблемних питань.
Великі платники податків, а їх по Прилуцькій ОДПІ обліковується 11, з об’єктивних причин скоротили сплату податків до бюджетів всіх рівнів у порівнянні з минулим роком. 

Скорочення виробництва економічно активних підприємств м. Прилуки та Прилуцького району, пов’язане з впливом фінансової кризи, негативно позначилось на надходженнях бюджетоформуючих податків – податку на прибуток та податку на додану вартість. Незважаючи на це, відсоток збиткових підприємств по Прилуцькій ОДПІ за даними звітності майже вдвічі менший середньообласного показника. 

На постійному контролі податківців - актуальні питання адміністрування податку на додану вартість: формування податкового кредиту за рахунок податкових накладних, виписаних до впровадження системи електронної обробки розшифровок 5-го додатку, діяльність підприємств, які декларують податковий кредит на рівні податкового зобов’язання, зменшення залишку некомпенсованого податкового кредиту, відображеного у рядку 26. 

У порівнянні з початком року борг платників податків, що обліковуються Прилуцькій ОДПІ, перед бюджетами збільшився на 3,2 млн.грн. і на 01.07.2009 року становить 9,6 млн.грн. В інспекції розроблені заходи по стабілізації та скороченню рівня податкового боргу. І на це будуть спрямовані першочергові зусилля всього колективу. 

За результатами контрольно - перевірочної роботи Прилуцької ОДПІ в І півріччі 2009 року донараховано 8,3 млн.грн., що перевищило рівень минулого року у 4,3 рази. Така ефективність контрольно - перевірочної роботи стала можливою завдяки впровадженню ризикоорієнтованої системи відбору платників податків для проведення перевірок. При складанні плану - графіку перевірок враховуються критерії ризику в плані виконання підприємствами податкових зобов’язань. Зокрема, у поле зору податківців попадають підприємства, які при значних валових доходах сплачують до бюджету мізерні суми податків. За результатами контрольно - перевірочної роботи важливим завданням є забезпечення фактичного стягнення донарахованих сум. Із донарахованих 7,8 млн.грн., що підлягають сплаті до бюджету у поточному році, платниками податків сплачено лише 3,7 млн.грн. При цьому, головний принцип – не турбувати без потреби сумлінних платників податків, витримується. 

Незважаючи на об’єктивні труднощі, пов’язані з економічною ситуацією, бюджет наповнюватиметься завдяки детінізації, а не за рахунок тиску на реальний сектор економіки. Протягом поточного року за матеріалами відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ викрито 13 злочинів, в тому числі 4 за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України. В ході розслідування кримінальних справ було проведено ряд слідчо - оперативних дій, в результаті яких було викрито діяльність „конвертаційного” центру. 

Протягом першого півріччя 2009 року працівниками відділу податкової міліції проводився комплекс заходів, в тому числі профілактичного та оперативно - розшукового характеру, спрямованих на забезпечення надходження коштів до бюджетів всіх рівнів. За наслідками проведених заходів працівниками податкової міліції у взаємодії з підрозділами територіальних ДПІ, забезпечено надходження в сумі 9,2 млн.грн. 

При заявлені платниками податків до відшкодування сум ПДВ співробітниками відділу податкової міліції протягом поточного року постійно проводилось оперативне супроводження перевірок. За наслідками проведених спільних дій з іншими підрозділами податкових органів упереджено 2 спроби незаконного відшкодування ПДВ з бюджету на суму понад 3,0 млн.грн. За цими фактами порушено 3 кримінальні справи (ст.ст.191, 364, 366 КК України). 

Розвиток партнерських стосунків з платниками податків на сьогоднішній день є пріоритетним напрямком роботи податкових органів, оскільки сприяє налагодженню взаєморозуміння і довіри у відносинах, а відтак, добровільній сплаті податків. Черговим кроком у цьому напрямі стало надання можливості платникам податків подавати звітність в електронному вигляді. Завдяки активізації серед платників податків роз’яснювальної роботи щодо переваг подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку по Прилуцькій ОДПІ станом на 01.07.2009 року 40 відсотків платників вже подають звітність по ПДВ та розшифровки в розрізі контрагентів в електронному вигляді через мережу Інтернет. Впровадження „єдиного вікна” – Центру обробки електронних звітів та сучасних інформаційних технологій у податкових відносинах - реальний крок у майбутнє з використанням європейського досвіду. 

„Щоб ефективно та оперативно вирішувати проблеми, спільні для держави та бізнесу, потрібно їх обговорювати, вести діалог та шукати компромісні рішення”, - такої думки податківці про подальшу співпрацю з платниками податків. 

Прилуцька РДА<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa