Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Профілактика – пріоритетна, а покарання – не головне
31.07.2009

Як повідомив в.о. начальника штабу відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ Олег Огієнко під час проведення прес - конференції на тему „Пріоритетні принципи роботи податкової міліції”, протягом першого півріччя 2009 року співробітниками підрозділу проводився комплекс заходів, спрямованих на забезпечення наповнення дохідної частини бюджетів всіх рівнів, виявлення резонансних злочинів, провадження по яких віднесено до компетенції податкової міліції, та на виконання основних завдань податкової міліції у відповідності з визначеними пріоритетними напрямами діяльності. 

За вказаний період за матеріалами співробітників відділу викрито 13 злочинів, в тому числі 4 за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, де сума збитків сягає понад 1 мільйон гривень. 

Протягом звітного періоду був проведений комплекс оперативно - розшкових та профілактичних заходів, спрямованих на забезпечення відшкодування збитків, завданих державі службовими особами, стосовно яких порушено кримінальні справи. За наслідками оперативного супроводження ходу розслідування кримінальних справ забезпечено відшкодування збитків по ним у сумі 355,6 тис.грн., накладено арешти на майно обвинувачених на суму понад 370 тис.грн. 

В результаті заходів оперативно - розшукового характеру та профілактичних операцій „Акциз”, „Контрабанда – СТОП!”, „Фірма”, „Бар’єр”, „Великий боржник”, „Розшук”, „Яма”, „Псевдоекспорт”, які проводилися протягом першого півріччя поточного року, працівниками відділу податкової міліції 
Прилуцької ОДПІ припинено діяльність „конвертаційного” центру, виявлено діяльність 2-х підпільних цехів, один з яких незаконно виробляв алкогольну продукцію, виявлено 6 суб’єктів господарювання з ознаками „фіктивності”, застосовано 8 адміністративних арештів активів платників податків, вилучено з незаконного обігу товарно – матеріальних цінностей на суму 673,9 тис.грн., із яких фальсифікованої алкогольної продукції на суму 15,4 тис.грн. 

Встановлення правомірності відшкодування з бюджету податку на додану вартість – одне із важливих питань контролю. Впровадження розшифровок податкових зобов’язань і податкового кредиту в розрізі контрагентів дало змогу податківцям оперативніше здійснювати контроль за „тіньовими” операціями. Вже в цьому році упереджено 2 спроби незаконного відшкодування ПДВ з бюджету на суму понад 3041,2 тис.грн. 

Посилена увага працівників відділу податкової міліції до правопорушень, які встановлюються при спробі суб’єктів господарювання повернути з бюджету суми ПДВ за податковими накладними, виписаними до березня 2008 року, тобто до впровадження системи електронної обробки розшифровок 5-го додатку до декларації з ПДВ. 

До найпоширеніших схем зменшення податкових зобов’язань є маніпулювання рядком 26 декларації з ПДВ - залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду. В результаті здійснених заходів на 1341,6 тис.грн. зменшено залишок некомпенсованого податкового кредиту. 

Завдяки тісній взаємодії з територіальними підрозділами податкових інспекцій, які знаходяться на території обслуговування відділу, а це Прилуцький, Срібнянський, Ічнянський, Талалаївський та Варвинський райони, працівниками відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ з початку 2009 року забезпечено надходжень до бюджетів всіх рівнів в сумі 9186,2 тис.грн. 

З липня прилуцькі податкові міліціонери включилися в проведення профілактичної операції „Гральний бізнес”. Вже є напрацювання - 18 гральних автоматів вилучені з грального закладу м. Прилуки до відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ для вирішення питання щодо притягнення осіб, причетних до організації та діяльності даного грального закладу, до відповідальності. 

Більшість платників податків не мають проблем із дотриманням податкового законодавства – про це свідчить високий рівень добровільної сплати. І навіть якщо встановлюється порушення – це не завжди свідомо спланована і професійно створена схема ухилення від сплати податків. Тому пріоритетні принципи роботи податкової міліції у сьогоднішніх умовах: підтримка партнерських стосунків з сумлінними платниками податків, профілактична та роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємництва. 

„Ми цілеспрямовано працюємо проти зловживань в податковій сфері, - відзначив Олег Огієнко. - Намагаємось в повному обсязі застосувати всі передбачені законодавством силові засоби для ефективного реагування на злочинні дії, максимально забезпечити сплату податків тими, хто умисно ухиляється від оподаткування, професійно вибудовує схеми „мінімізації”, проявляє спроби незаконно відшкодувати з бюджету податок на додану вартість чи довести підприємство до „штучного” банкрутства. 

Водночас, повсякденна робота відділів податкової міліції будується на пріоритетних принципах: підтримка партнерських стосунків з сумлінними платниками податків, профілактична та роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємництва з тим, щоб упередити несвідомі порушення, адже основна мета податкової міліції – наповнення бюджету, а не покарання”.

За матеріалами відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa