Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Інформація Прилуцької районної ради про проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Прилуцького району (спецавтомобілів для збору і вивозу твердих побутових відходів)
23.07.2010

1. Назва об'єкта:
- вантажівка для вивозу твердих побутових відходів (надалі – ТПВ) Renault Midlum 190.10 (тильне завантаження)
- вантажівка для вивозу ТПВ Renault Midlum 190.10 (тильне завантаження)
- вантажівка для вивозу ТПВ Renault Midlum 190.10 (бокове завантаження)
Балансоутримувач: Прилуцька районна рада. 

2. Початковий розмір орендної плати становить за вантажівку для вивозу ТПВ Renault Midlum 190.10 (тильне завантаження) – 89,40 грн./міс.; за вантажівку для вивозу ТПВ Renault Midlum 190.10 (тильне завантаження) – 89,40 грн./міс.; за вантажівку для вивозу ТПВ Renault Midlum 190.10 (бокове завантаження) – 95,33 грн./міс. (за базовий місяць – серпень 2010 року) при використанні об'єктів оренди для вивозу даними автомобілями ТПВ із сіл та селищ Прилуцького району, визначено відповідно до вимог Методики розрахунку та використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Прилуцького району. 

3. Умови проведення конкурсу: найбільший запропонований розмір орендної плати порівняно з початковою, але не менше ніж орендна плата, яка визначена згідно з чинним законодавством, з урахуванням інших пропозицій щодо цільового використання об'єктів оренди; своєчасне та якісне вивезення ТПВ з сіл, селищ Прилуцького району (смт. Мала Дівиця, с. Товкачівка, с. Заїзд, с. Замістя, с. Сухополова, с. Манжосівка, смт. Ладан, с. Івківці, с. Голубівка, смт. Линовиця і т. д.); своєчасне і в повному обсязі внесення орендної плати з урахуванням індексу інфляції; належне утримання та використання об'єкта оренди за цільовим призначенням; своєчасна сплата податкових платежів; виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди; заборона суборенди; у разі припинення або розірвання договору повернення об'єкта оренди в належному стані; компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на публікацію умов конкурсу.
Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу. 

4. Учасники конкурсу:
До участі в конкурсі запрошуються суб’єкти господарювання.
До участі в конкурсі не допускаються підприємства, які:
 ліквідуються;
 визнані банкрутом або порушено проти нього справу про банкрутство;
 установчі документи яких визнані недійсними у судовому порядку; 

5. Показники наданих матеріалів учасників конкурсу оцінюються за такими критеріями:
 рівень матеріально-технічного забезпечення учасника конкурсу;
 кількість працівників відповідної кваліфікації;
 фінансова спроможність учасника конкурсу;
 наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог нормативних документів;
 підвищення якості послуг та зниження їх вартості;
 вартість послуг;
 співбесіда та інші пропозиції (інвестиції, безповоротна матеріальна допомога на розвиток інфраструктури сіл Прилуцького району). 

6. Для участі у конкурсі учасник подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали: заяву про участь у конкурсі; зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати (гарантія тощо), відображені в проекті договору оренди; додаткові пропозиції до договору оренди; відомості про учасника конкурсу; для учасників, які є юридичними особами – документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи, нотаріально посвідчені копії установчих документів, відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей; для учасників, які є фізичними особами – копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи, свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності, декларацію про доходи.
Установчі документи та відомості про учасників конкурсу надаються в окремому конверті з написом "На конкурс" (назва об'єкта оренди з зазначенням адреси).
Конкурсні пропозиції на проект договору надаються в окремому конверті з написом "На конкурс" (назва об'єкта оренди з зазначенням адреси), запечатаному печаткою учасника конкурсу.
Місцезнаходження території для обслуговування вантажівками: 

7. Кінцевий термін прийняття заяв – 23 серпня 2010 року до 17 год.
Конкурс відбудеться 25 серпня 2010 року за адресою: 17500, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Київська, 220, Прилуцька районна рада, о 10 год.
Заяви приймаються за адресою: м. Прилуки, вул. Київська 220, кімната місцевого самоврядування Прилуцької районної ради. Додаткову інформацію можна отримати за тел. 5-00-73, 5-32-09.


Прилуцька районна рада<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa