Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Рік президентства В.Ф. Януковича
22.02.2011

25 лютого виповнюється рік президентства В.Януковича. Все, що зроблено і що визначено на найближчу перспективу заслуговує на відповідну увагу й оцінку. Президенту та його команді за рік вдалося стабілізувати політичну ситуацію, вибудувати сильну вертикаль влади, яка впевнено працює над реалізацією розпочатих минулого року реформ економічного й соціального розвитку. 

Потенційні можливості України майже за двадцятирічний період своєї незалежності не були задіяні таким чином, щоб забезпечити сталий розвиток держави і гідне життя народу. Тому саме шлях реформування практично усіх сфер життя країни визначено Президентом В.Януковичем як першочерговий. За словами Глави держави «Проблемою залишається фізична зношеність, моральна застарілість наших виробничих потужностей, неекономне споживання енергетичних ресурсів. Без модернізації національного промислового і аграрного виробництва та інфраструктури, без налагодження механізмів стимулювання та постійного відтворення інноваційної та інвестиційної активності капіталу та підприємницької ініціативи населення неможливо переламати цю негативну тенденцію, забезпечити сталий розвиток країни та добробут громадян. 

У 2011 році ми продовжимо нарощувати темпи модернізації економіки та різних напрямків життєдіяльності нашої країни. У цілому будуть розпочаті і започатковані реформи практично по 21 напрямку різних видів життєдіяльності». 

Одним із локомотивів економічного поступу України та її успішної інтеграції у світову економіку має стати практична реалізація визначених «Національних проектів». І в цій системі все більшу роль відграватимуть регіони. Президент наголошує, що завдання фінансового посилення регіонів вже знайшло своє відображення і в новій редакції Бюджетного кодексу, і в Податковому кодексі України. «Ми маємо поєднати існуючий науковий, освітній, промисловий, маркетинговий, транспортний потенціал регіонів. І будемо будувати на цій основі ефективну систему кооперації, яка надасть якісний поштовх для розвитку територій та формування в перспективі нових інтегрованих економічних макрорегіонів в Україні», - зазначив В.Янукович. 

Щодо соціально-економічного розвитку Прилуцького району, то за минулий рік утримано стійкі процеси економічного зростання та підвищення рівня життя населення. Виконання запланованих показників Програми соціально-економічного розвитку в переважній більшості галузей, перемога в трудовому суперництві регіонів Чернігівщини в агропромисловій сфері є підтвердженням відповідальної праці усієї районної громади на шляху творення кращого життя. 

Серед важливих складових успішного розвитку території протягом 2010 року: нарощування обсягів інвестицій – 82,8 млн. грн. вкладено в економіку району, це 1738 грн. на одну особу, що є одним з найбільших показників в області; зростання обсягів виробництва продукції сільськогосподарського виробництва: молока, м’яса, яєць; підвищення орендної плати власникам земельних паїв в середньому до 3,7 %; зростання обсягів роздрібного товарообороту, майже в 3 рази збільшення об’єму реалізованих послуг; створення 366 нових робочих місць, що на 46,4 відсотки більше планового завдання; будівництво 10,2 км газових мереж, 12,8 км водопроводів; скорочення заборгованості по заробітній платі (на початку 2010 року вона була 1,1 млн. грн. – на сьогодні її мають два економічно активні підприємства маслозавод «Прилуки» (192 тис.грн.) та КП «Ладанжитлосервіс» (51,1 тис. грн). Проте питання розрахунків підприємств з найманими працівниками сьогодні на особливому контролі: це негативне явище має зникнути з нашого життя. 

Конструктивна робота новообраної районної ради засвідчує, що і органи державної влади, і представницька влада прагнуть реалізувати ті програми, які мають змінювати наше життя, вирішувати питання в різних сферах: економіці, освіті, в галузі охорони здоров’я, культурі, в питаннях соціального забезпечення, молодіжній політиці. Рік 2011 в районі визначено роком підвищення якості життя населення через забезпечення позитивної динаміки економічного зростання. Завдання реальне, і разом непросте, адже кризові виклики сьогодення, проблеми давніх років, яких накопилось достатньо, не завжди сприятимуть швидким позитивним змінам. Тому по кожній галузі визначені пріоритети, над якими і працює районна влада. Зрозуміло, що результат прийде не одразу, а лише при спільному зусиллі всієї громади. 

Про це наголошує і Президент: «2011 рік буде для України важким, проте слід не зупинятися, йти тільки уперед». «Я зроблю все, щоб цей рух ніхто не зупинив в Україні. У всякому випадку, скільки я працюватиму», – наголошує Глава держави і прогнозує, що «2012 рік буде роком, коли ми почнемо відчувати результати розпочатих у 2010 році реформ. Я сподіваюся, що наслідки кризи 2008–2009 рр. будуть не так негативно впливати на економіку держави». Президент висловлює упевненість, що послідовні, глибоко продумані реформи працюватимуть на людей та країну. 


Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з
громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa